Mgr. Josef Rapant

Cítim, že mojim poslaním a víziou je pomáhať ľuďom v tom, čo potrebujú vyriešiť, ak dané riešenie mám alebo som k nemu blízko. Som presvedčený, že moji klienti sú spokojní, vracajú sa a vždy nájdu u mňa radu, ktorú potrebujú!

Dnes pomáham stovkám ľudí v boji proti chlórovanej vode, proti vodnému kameňu, pri efektívnom kúrení a snažím sa, aby ušetrili všade tam, kde sa to dá a „nebolí“ to. Som tu preto, aby som Vám poradil, čo robiť, ak potrebujete riešenie v otázkach pitnej, úžitkovej, vykurovacej alebo technologickej vody!

Absolvoval som dve školy – technického a humanitného zamerania. Nedali mi nič viac a nič menej, ako poznanie, že treba sa učiť stále, dennodenne a najmä to, čo v živote upotrebím ja alebo moji blízki, známi, či klienti.

Pred siedmimi rokmi som sa stretol s pánom „profesorom“ – inžinierom chémie, ktorý mi vysvetlil veľa o princípoch dobrej vody. Veľa ma naučil, čo treba jednoducho robiť, aby sme našu životodarnú tekutinu – H2O – vodu vedeli správne používať, ošetrovať, ale aj šetriť! Začal som v tomto odvetví podnikať a dnes mám stovky klientov, ktorí mi často zavolajú alebo odporúčajú ma svojim známym, aby som im poradil v problematike súvisiacej s ich domácou alebo „firemnou“ vodou.

Som tu teda pre Vás, aby som Vám mohol poradiť všeobecne, ale aj v konkrétnych prípadoch, čo s vodou. Ste na správnej adrese.

Chcete sa odborne a bezplatne poradiť o úprave vody?